MKNŽ - Ilirska Bistrica

Tel 386 5 71 42 666. Fax 386 5 71 42 666. Http www.drustvo-mknz.si. ZARADI NOVEGA ZAKONA O VAROVANJU PRIREDITEV BOMO V MKNŽ-ju ZAČELI KONCERTE OB 21h. PRIREDITEV SE KONČA OB 23h. POVEJ NAPREJ! Četrtek, 8.2.2018 ob 18h v dvorani Sokolskega doma Ogled filma DVA DNEVA, ENA NOČ. PUSTNA SOBOTA, 10.2.2018 ob 21h HARIS PILTON and DJ CHOX. Četrtek, 15.2.2018 ob 18h v dvorani Sokolskega doma Ogled filma ORLANDO. Sobota, 17.2.2018 ob 21h ZERO TALENT. Petek, 23.2.2018 ob 21h REPETITOR. Crust punk.

OVERVIEW

This web page drustvo-mknz.si presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have probed seven pages inside the web site drustvo-mknz.si and found twenty-nine websites interfacing with drustvo-mknz.si. We were able to note two public communication accounts enjoyed by this website.

DRUSTVO-MKNZ.SI RANKINGS

This web page drustvo-mknz.si is seeing diverging quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for drustvo-mknz.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-mknz.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-mknz.si

LINKS TO WEB SITE

Volovja reber - predstavitev pokrajine, ptic, živalstva in razlogov za ohranitev Volovje Rebri. Vetrne elektrarne, planinski orel, beloglavi jastreb.

Obsežni grebeni in travišča Volovje rebri na robu Snežniške planote so območje vrhunske naravne dediščine evropskega formata. Dovoliti uničenje tako lepe narave je napaka, ki jo morajo okoljske oblasti popraviti. Vabimo vas, da prelistate spletne strani in se sami prepričate, da je Volovja reber zares biser narave. Kaj menijo znani Slovenci o Volovji rebri.

WHAT DOES DRUSTVO-MKNZ.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-mknz.si Mobile Screenshot of drustvo-mknz.si Tablet Screenshot of drustvo-mknz.si

DRUSTVO-MKNZ.SI HOST

Our parsers revealed that a lone page on drustvo-mknz.si took six hundred and fifty-six milliseconds to load. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
193.2.0.110

WEBSITE IMAGE

I caught that drustvo-mknz.si is operating the Apache operating system.

MKNŽ - Ilirska Bistrica

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Tel 386 5 71 42 666." We saw that the web site said " Fax 386 5 71 42 666." It also said " ZARADI NOVEGA ZAKONA O VAROVANJU PRIREDITEV BOMO V MKNŽ-ju ZAČELI KONCERTE OB 21h. PRIREDITEV SE KONČA OB 23h. POVEJ NAPREJ! Četrtek, 8. 2018 ob 18h v dvorani Sokolskega doma Ogled filma DVA DNEVA, ENA NOČ. 2018 ob 21h HARIS PILTON and DJ CHOX. 2018 ob 18h v dvorani Sokolskega doma Ogled filma ORLANDO."

VIEW SUBSEQUENT BUSINESSES

Društvo moderatorjev Slovenije

Odprte proaktivne kavarne v Ljubljani.

Strokovno društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Pomurja Zdravstvena nega je tu - za Vas

Prve medicinske sestre v Prekmurju. Predavanja, delavnice, tečaji, seminarji za strokovno in osebnostno rast, urjenja v komunikaciji, izdaja zbornikov, priprava Posterjev in plakatov, aktivna predavanja članov društvu, pasivna in aktivna udeležba na simpozijih in kongresih. Priskrbimo karte za kopanje, planinarjenje, kolesarjenje, pešačenje, udeležba na maratonih.

Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa

Društvo za preživljanje prostega časa. Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov. S čim se ukvarjamo? .

Društvo Novus

Prednosti uporabe računalnika za starejše odrasle. Programi za otroke, mladostnike in družine. Vsakodnevno druženje, ustvarjalne, računalniške in team building delavnice, treningi socialnih veščin, aktivno preživljanje počitnic, občasno organizirano varstvo otrok. Podpora in svetovanje za odrasle. Različne delavnice za odrasle ter pomoč in podpora posameznikom v specifičnih situacijah. Programi računalniškega opismenjevanja, neformalno druženje in aktivno preživljanje prostega časa.

Dobrodošli na spletišču Kulturnega in turističnega društva Osek

Študijski krožek Ženske nekoč in danes. Srčno vabljeni vsi, ki bi radi sestavili, zapisali in dokumentirali zgodbe svojih prednic, sorodnic, znank ter jih na tak način ponovno priklicali v spomin sedanje družbe. Prepričani smo, da bodo sledile osupljive zgodbe žensk, ki danes visijo že na robu pozabe. Otvoritev razstave pirhov, rišeljejev Marije Peršič in gobelinov Dušana Merviča. S seboj prinesite pridnost in dobro voljo! .